Profesyonel Elektronik Sistemler

Tüm Elektronik sistemlerinin firmamızca projelendirilme ve ürünlerin satışından sonra, mekana teknik ekiplerimizce kurulumu yapılmaktadır. Diğer elektronik sistemlerimizi aşağıda kategori başlıkları altında inceleyebilirsiniz.

 

  • Simültane Tercüme Sistemleri
  • Acil Anons Sistemleri
  • Genel Seslendirme Sistemleri
  • Kablosuz Seslendirme Sistemleri
  • Otomasyon Sistemleri
  • Yangın Sistemleri
  • Alarm Sistemleri
  • CCTV Kamera Sistemleri

Simültane Tercüme Sistemleri Kurulumu

Konferans ve toplantı salonlarında sıkça kullanılmakta olan ve günümüz teknolojisinin gereklilikleri ve ihtiyaçları arasında bulunan, artık neredeyse belirli bir kalite ve vizyona sahip, uluslar arası konuklar ağırlayan birçok kurum ve kuruluşun toplantı-konferans salonlarının olmazsa olmazı haline gelen Simültane Tercüme Sistemlerinin firmamızca projelendirilme ve ürünlerin satışından sonra, mekana teknik ekiplerimizce kurulumu yapılmaktadır.

Acil Anons Sistemleri Kurulumu

Günümüzün yadsınamaz ihtiyacı ve devletin resmi kurumlarınca kanunen uygulanacak olması bazı kurumlarda zorunluluk haline getirilmiş olan, genelde yangın ihbar sistemi ile birlikte entegreli çalışan acil anons sistemleri kısaca; kapalı ve büyük hacimli alanlarda bulunan seslendirme hoparlörlerinden,acil bir durumda, insanların rahatlıkla bulunduğu her yerde, acil durumu, sesli  uyarılarak haberdar edilmelerini ve hızlı bir şekilde tedbir almalarını sağlamakta, aynı zamanda sistem sayesinde en güvenli şekilde, sistemde sesli kayıtlı bulunan  özel tahliye yönlendirme mesajlardan faydalanarak insan güvenliğini ve önceliğini en üst seyiye yükseltilmesini sağlamaktadır.

Firmamız Acil Anons Sistemlerini gerekli tüm ürünleri ile birlikte uygulancak mekana göre projelendirip, satış ve kurulumunu da profesyonelce yapmaktadır.

Genel Seslendirme Sistemleri Kurulumu

Firmamız artık günümüzde her kapalı ve açık mekanlarda bulunan, müzik veya anons ihtiyacı olan her alanın-mekanın  Genel Seslendirme Sistemlerinin projelendirilmesini, satışını ve satış sonrası teknik ekiplerimizce kurulumunu Yapmaktadır.
 

Kablosuz Seslendirme Sistemleri Kurulumu

Firmamız uyguladığı ve satışını yaptığı özel kablosuz seslendirme sistemleri hizmetleri sektöründe öncü firmalardan biri halindedir . Uygulama alanları ofisler, toplantı salonları, evler, villalar, camiler, konferans salonları vs. gibi çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kablolama  yapılmanın çok  zor bazen imkansız olduğu mekanlarda ya da mimari yapının kablolamaya müsaade etmediği durumlarda, Üçler Proje müşterilerine özel tasarım ve teknolojiye sahip Kablosuz Sistemlendirme ve Kablosuz Görüntü Sistemleri ürünlerini ve projelerini sunmakta, ayrıca bu sistemlerin kurulumunu da yapmaktadır.

Otomasyon Sistemleri Kurulumu

Günümüzün teknolojik gelişimine uygun olarak son yıllarda uygulama alanları katlanarak artmakta olan Otomasyon Sistemleri firmamızca özellikle çok amaçlı konferans salonları, oteller, villa ve binalar da uygulanmaktadır. İçeriğinde aslında elektrikle çalışan nerdeyse her aleti özel olarak el veya internet üzerinden her yerden kumanda edebilmeyi amaçlayan bu sistemler  tarafımızdan, ses-ışık ve görüntü sistemleri otomasyonu olarak uygulanmakta projelendirilmekte, gerekli tüm ürünlerinin satışı yapılmakta ve son olarak da mekana kurulumu teknik ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir.
 

Yangın Sistemleri Kurulumu

Firmamız günümüzde artık zorunlu hale gelen ve güvenliğin olamazsa olmazları arasında bulunan yangın algılama sistemlerinin her marka ürününün projelendirme, satış ve satış sonrası teknik ekiplerimizce kurulumunu yapmaktadır.
 

Alarm Sistemleri Kurulumu

Firmamız ticari mekanlar ve ev gibi özel mekanların hırsızlara ve her türlü güvenlik ihtiyaçlarına karşı korunmaları için geliştirilmiş, özel alarm sistemlerinin projelendirilmesini, satışını ve teknik Ekiplerimizce montaj ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.
 

CCTV Kamera Sistemleri Kurulumu

Firmamız açık ve kapalı tüm mekanların, günümüz şartlarında uygulama alanlarının gittikçe artmış olduğu, hatta uygulanmayan alanların neredeyse hiç kalmadığı CCTV Kamera Güvenlik Kayıt ve İzleme Sistemleri ile ilgili dünya markalarının satışını, projelendirme ve teknik ekiplerimizce kurulumunu gerçekleştirmektedir.