PROJE DANIŞMANLIK ve YÖNETİMİ

Farklı sistemlerin entegrasyonunu gerektiren projelerin gerçekleştiriminde, birden fazla alt yüklenicinin ürün ve hizmetlerinin tedariki temin, kurulum, eğitim ve işletim faaliyetleri icra edilmektedir. Proje tekliflerinin hazırlanması, sözleşmeli projelerin başarılı bir şekilde yönetilmesinde ihtiyaç duyulan idari, mali ve teknik destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Proje Danışmanlık Hizmetleri

Üçler Proje olarak biz; Dünya markası ve özel tüm ses-ışık-görüntü ve zayıf akım sistemleri ürünlerinin satışı, montaj ve kurulumu dışında, bunlara ek olarak özel ve resmi firmalara, kurum ve kuruluşlara bu konularda ihtiyaç duyulduğu durumlarda Proje Danışmanlığı hizmetleri de vermekteyiz. İçerik olarak yeni bir işin projelendirilmesi, bilgisayar ortamında çizimleri, teknik tüm detayların oluşturulması, şartnamelerinin hazırlanması, keşif listelerinin hazırlanması, ihale şartlarının oluşturulması, piyasa araştırmaları ve gerekli önerilerin müşterilerle paylaşılması, bir proje için gerekli tüm bilgi ve teknik altyapının oluşturulması gibi konularda da müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Taahhüt Hizmetleri

Üçler Proje sadece uygulama alanlarında ses–ışık–görüntü sistemleri hizmetleri ile sınırlı kalmayıp, işinde uygulama yapılan yapının tüm elektrik ve elektronik zayıf akım işlerini, kendi firma taahhüdünde bir paket olarak müşterisine sunmakta ve paket taahhüt ile işi detaylarıyla beraber, tüm entegre sistemleri ile birlikte, projelendirmesini, ürün satışını, montaj, kurulum ve eğitim hizmetlerini bir kalemde uygulamakta ve müşterilerine bu şekilde sunmaktadır.

Proje Danışmanlığı;
İş ortaklarımıza, eğitim ve gelişim faaliyetleri çerçevesinde kapsamlı çözümler sunuyoruz…

Proje Yönetimi;
Yapım aşamasından yönetimine projenizin her safhasında birlikte adım atıyoruz…