ÖNCE KALİTE!

Üçler Proje Konya’da faaliyetine başlamış tecrübeli bir firmadır. Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir.

ÜÇLER PROJE 2015
Hakkımızda

Temel hedefimiz Ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile çalışıp, müşterilerimizin problemlerine çözüm olmaktır. Dünya elektronik pazarını yakından takip etmeye çalışan, Türk tüketicisini yeniliklerle ve kalite ile buluşturmayı kendisine ilke edinen Üçler Proje, bu anlayış ile ses-ışık ve görüntü sistemlerinde kalitesinin ve gücünün simgelerinden olan, görüntü ve ses sistemleri, ışık sistemleri ve daha birçok ürün grubunda kaliteli ve son teknoloji ürünleri bulunan markaların da satış ve servis hizmetlerini sürdürmektedir. Üçler Proje, rekabet gücünü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm bilişim ürün ihtiyaçlarını, karşılayan ana tedarik merkezi olma hedefinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Üçler Proje 15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Elektronik sektörü konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir..